Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı

Untitled Document

Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl düzenlenmekte olan kongreler ve sempozyumlar göstermektedir ki, meme kanserinin tanısında, tedavisinde ve takiplerinde sürekli güncellemeler yapmak gerekmektedir.

Meme kanserinin artık tek tip bir hastalık olmadığını biliyoruz. Böyle bir hastalıkta, kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışmak, yapılmakta olanları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek ve bilgilerimizi tazelemek için 14-15 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlemekte olduğumuz Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı, İstanbul 2017’ye hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Bu toplantıda, 2017‘nin ilk günlerinde, bir önceki yılın gelişmeleri eşliğinde meme kanseri tüm yönleriyle irdelenecektir. Risk faktörleri, prognostic ve prediktif faktörler, radyolojik tanı ve tedavi yöntemlerinin tartışılacağı konuların yanı sıra, hızla gelişmekte olan görüntüleme ve onkoplastik cerrahi konusunda da oturumlar düzenlenecektir.

Meme kanserinin değişen yüzünü birlikte tartışmak için hepinizi, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu güzel toplantıya bekliyoruz.

Düzenleme kurulu adına,

 Cumhuriyet Caddesi No: 105 / 7 34373
Elmadağ - İstanbul, Türkiye
T. +90 212 247 2949
F. +90 212 247 4257
mkyk@humanitasmice.com
www.humanitasmice.com 

  • Web Adresi: istanbulmemekanseri.com